Četvrtak , 25 Juna 2026
created by Polish

Radnici “Grakopa” prilikom obavljanja posla naišli na četiri poskoka na Lugu

Prvi proljetni zraci sunca su izmamili i poskoke na sunce.

U naselju Lug između Kiseljaka i Fojnice, dok su radnici “Grakopa” radili na raskresavanju ceste, naišli su na četiri odrasla poskoka.

Treba biti pažljiv u ovim danima, pogotovo što veliki broj stanovništva izlazi u obližnje šume i izletišta.


FOTO: Nijaz Drinić

Pročitajte i ovo

Ravno mu do mora: Pogledajte kako je srbijanski komentator ispratio historiju Zmajeva

Pobjeda Bosne i Hercegovine nad Katarom nije dočekana s previše entuzijazma u studiju srbijanske televizije …