fbpx
Utorak , 3 Juna 2025

Teška nesreća u Rajlovcu: Muškarac poginuo u sudaru putničkog vozila i kombija

Jedna osoba je poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u Rajlovcu, iza tunela Oštrik, potvrdila je za Oslobođenje Mersiha Novalić portparolka MUP-a KS-a.

Policija je o nesreći obaviještena u 6.50 sati, a već u 7.10 je ekipa Hitne pomoći, koja je stigla na mjesto događaja, konstatovala smrt muškarca čiji idenetitet zasad nije poznat. Na mjestu nesreće su, kako saznajemo,intervenisali i vatrogasci.

Kako nam je potvrdila Novalić, u sudaru su učestvovali kombi i putnički automobil, a više informacija bi trebalo biti poznato tokom dana.

Saobraćaj je zbog ove nesreće koja se dogodila kod mjesta Rječica, na magistralnom putu Rajlovac – Vogošća, potpuno obustavljen.

image

Saobraćaj je potpuno obustavljen/Čitatelj

Pročitajte i ovo

Hapšenje u Kiseljaku zbog posjedovanja “speeda”

Dana 30.05.2025.godine oko 20,30 sati u ulici Visočka cesta, općina Kiseljak, policijski tima za borbu …