Utorak , 18 Augusta 2026

Bh. taksista zabilježio dramatičan trenutak: “Kamikaza me zamalo nije ubila…”

Magistralni put Jablanica-Blidinje je usljed odrona i lošeg stanja asfalta sam po sebi izuzetno opasan i za one najiskusnije vozače.

Međutim, ni to nije dovoljan razlog nesavjesnim vozačima da poštuju pravila i brzinu prilagode uslovima na putu kako ne bi ugrozili svoj, ali i život drugih.

Upravo jednu takvu vožnju zabilježio je jablanički taksista Deni Halilhodžić, koji je zahvaljujući pravovremenoj reakciji vozača kombija izbjegao kontakt sa osobom koja je upravljala automobilom marke Golf.

Do nesreće nije došlo, a kompletnu situaciju ovaj je taksista opisao na svom Facebooku uz video samog ovog događaja.

“Ajde što je cesta prema Doljanima opasna sama po sebi radi odrona i rupa, samo još fale ovakve kamikaze na cesti. Hvala savjesnom vozaču kombija pa je usporio da se ova budala nekako provuče, a da me ne ubije”, napisao je.

Pogledajte kako je to izgledalo:

 

Pročitajte i ovo

Šef Helezovog kabineta uzeo 24.000 KM otpremnine za penziju pa se vratio na posao, slično postupio i savjetnik Borjane Krišto

Najnoviji izvještaji Ureda za reviziju institucija BiH za 2025. godinu otkrili su frapantnu, iako formalno …