Nedjelja , 28 Juna 2026

Potpisan Sporazum o saradnji Reumala i Fakulteta zdravstvenih studija

Sporazum o poslovnoj, naučnoj i stručnoj saradnji, dana 18. 2. 2021. godine, potpisale su doc. dr. Maja Pločo, direktorica Sveučilišta / Univerziteta “VITEZ“ i mr. ph. Ismira Kubat, v. d. direktorice Lječilišta “Reumal“ Fojnica.

Zahvaljujući uspostavljenoj saradnji, koja je potvrđena i današnjim svečanim potpisivanjem Sporazuma, studenti Fakulteta zdravstvenih studija, od ovog semestra, imaju mogućnost obavljanja stručne prakse u ovom renomiranom Lječilištu.

Pročitajte i ovo

Preporod koji se vidi na svakom koraku: Reumal Fojnica u velikoj transformaciji

Gost jutarnjeg programa FACE TV bio je Alija Mukača, izvršni direktor Lječilišta „Reumal“ Fojnica, javne …