Petak , 26 Juna 2026

SRAMOTA: U Ostružnici uginula ovca bačena u rijeku

Nakon današnje objave o velikim količinama smeća koje neodgovorni izletnici ostavljaju na Slapovim Kozice, još je grozomornija scena koju smo zatekli u Ostružnici na lokalitetu Salihagića brane.

Naime, u rijeku je bačen leš uginule ovce koji je “zaglavio” na brani.

Ovo nije prvi put da se ovakvo što dešava, a izgleda da neće biti ni zadnji.

Nažalost, više puta smo pisali o indolentnom i beezobraznom ponašanju nekih Fojničana koji u rijeku ispuštaju životinjsku krv, boje, kreč i ostalo…

Izgleda da još uvijek nismo naučili lekciju. Nadati se je da nam Priroda neće vratiti onako kako smo zaslužili.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …