Utorak , 23 Juna 2026

FOTO: Izgradnja kanalizacione mreže u Ormanovom Potoku

Stanovnici Ormanovog Potoka ovih dana, konačno, dobivaju kanalizacionu mrežu.

Naime, u toku je druga faza izgradnje kanalizacione mreže u ovome selu.

Izvođač radova je JKP “Šćona”, a finansijer je Opština Fojnica na čelu sa načelnikom Sabahudinom Klisurom.

Kako saznajemo, novac je obezbijeđen iz grantova federalnog i kantonalnog ministarstva.

Do sada je položeno 900 metara kanalizacionih cijevi, a vrijednost radova je 100 hiljada KM.

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …