Petak , 3 Oktobra 2025

Fojničanka Vildana Hodžić-Pidro – nova doktorica dentalne medicine

Vildana Hodžić iz Ostružnice, 24-godišnja djevojka poznata po svom kulturnom ponašanju, odgoju i prijatnosti, danas je napravila veliki životni korak – diplomirala je na Stomatološkom fakultetu u Sarajevu i stekla zvanje doktorice dentalne medicine.

Njena odluka da se u životu u potpunosti vodi islamskim načelima i da se pokrije izazvala je poštovanje i divljenje ne samo među porodicom i prijateljima, već i među svim sugrađanima koji je poznaju.

Vildana je nedavno uplovila i u bračne vode – udala se za doktora Ismeta Pidru, pa danas s ponosom nosi prezime Hodžić-Pidro. Njena životna priča svjedoči o tome kako se upornošću, predanošću i vjerom mogu ostvariti i duhovni i profesionalni ciljevi.

Ovaj veliki uspjeh Vildane Hodžić-Pidro donosi radost njenoj porodici, prijateljima i komšijama, koji joj žele mnogo sreće, uspjeha i hajra u budućem životu i radu.


     

Pročitajte i ovo

Na Bolji svijet je preselila ŠEVALA (rođ. SOFTIĆ) RAMIĆ iz Turkovića

Na Bolji svijet je preselila ŠEVALA (rođ. SOFTIĆ) RAMIĆ iz Turkovića. Preselila na Ahiret u …