Subota , 13 Juna 2026

U “Reumalu” u toku tradicionalno Šumarsko veče

U restoranu “Banja” fojničkog Lječilišta “Reumal” održava se Šumarsko veče.

Na ovoj tradicionalnoj zabavi u Lječilištu “Reumal” prisustvuju radnici Šumarija Fojnica i Kreševo.

Njih 130 će večeras uživati u pjesmama i prepričavanju zgoda i nezgoda.

U nastavku pogledajte fotografije koje smo večeras zabilježili.

Pročitajte i ovo

Mahala u Kreševu večeras uz Zmajeve: Organizirana fan zona za utakmicu Bosne i Hercegovine

U organizaciji Medžlis Islamske zajednice Kiseljak, večeras će na sportskom igralištu u Mahali u Kreševu …