fbpx
Utorak , 13 Maja 2025

Asim i sin Armin donirali 100 hiljada eura za izgradnju džamije u Austriji

Asim Kurić i njegov sin Armin Kuric donirali su 100 000€ (stotinu hiljada eura) za džamiju u Villachu.

Asim je rodom iz mjesta Izačić, nedaleko od Bihaća, malog naselja na međi naše lijepe Bosne, a nastanjen je u Villachu u Austriji.

Vrlo skroman, nenametljiv ali istovremeno odvažan, stamenit, vizionar, vrijedan, požrtvovan, spreman uraditi za džemat i džamiju sto god da treba su odlike naseg Asima.

Milostivi Bože, molimo te obilato nagradi Asima i njegovu porodicu, podari im zdravlje, harmoniju u porodici, podari im uputu, hajr, sreću, fin život i bereket inšaAllah.

Pročitajte i ovo

Konaković uputio protestnu notu Srbiji nakon što je srbijanski ministar sjedio prilikom intoniranja himne BiH

Ministar vanjskih poslova Elmedin Konaković uputio je protestnu notu Srbiji zbog ponašanja ministra odbrane Srbije …