Subota , 27 Juna 2026

Teška saobraćajna nesreća kod Lašve: Dvije osobe poginule, u vozilima ima još zarobljenih osoba

Dvije osobe poginule su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila na magistralnom putu M-17 u mjestu Lašva.

Prema riječima glasnogovornika Uprave policije MUP-a ZDK Samira Valentića, sudarila su se dva vozila.

“Nažalost, mogu potvrditi da su dvije osobe smrtno stradale. Na terenu su ekipe Hitne pomoći, vatrogasci i policija. U vozilima ima još osoba koje su zaglavljene i do kojih pokušavamo doći i ne znamo zasad u kakvom su stanju”, kazao je Valentić za Faktor.

Saobraćaj je potpuno obustavljen. Zabilježene su kilomtarske kolone na ovoj dionici.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …