Subota , 27 Juna 2026

Fojnička Šumarija i srednjoškolci pošumljavali fojničke šume

21. mart u svijetu se obilježava kao Svjetski dan šuma.

Na području kojim gospodari naše Društvo danas se na simboličan način obilježava ovaj dan.

Tako su radnici šumarije Fojnica zajedno sa upravnikom Elmirom Dugonjom pokrenuli akciju pošumljavanja povodom ovog dana na lokalitetu 81. i 102. odjelu G.J. Pogorelica Garež.

Učesnici pošumljavanja uposlenici šumarije Fojnica sa čuvarima šuma i učenicima srednje šumarske škole Fojnica.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …