fbpx
Ponedjeljak , 12 Maja 2025

Čudo u BiH: U ovoj firmi zaposleni će raditi četiri dana sedmično i imat će veće plate!

Firma Oskar Pharma iz Livna odlučila je podići ljestvicu kad su u pitanju njeni radnici pa tako uvodi četverodnevno radno vrijeme i podiže plate.

Tako će uposlenici ovog preduzeća pored vikenda imati kao neradni dan i petak. Inače, protekloga vikenda ova firma proslavila je 10. godišnjicu postojanja i rada.

Tom prilikom u Livnu je okupila 350 gostiju – liječnika, specijalista i farmaceuta kako iz BiH tako iz Hrvatske, Francuske, Njemačke, Austrije i Makedonije.

Osim u prekrasnoj prirodi i pogledu na Buško jezero gosti su mogli uživati i u sadržajima koje nudi Continetal Adventure – vožnji kvadovima i električnim biciklima.

Livno Bus organizirao je prevoz te u saradnji s partnerima posjetu i razgledavanje pojedinih preduzeća s područja Livna i Kupresa a koja se bave proizvodnjom hrane, ugostiteljstvom, uzgojem cvijeća, javio je Bljesak.

Oskar Pharma je mlada, moderna, visoko efikasna i organizirana firma koja se bavi distribucijom dodataka prehrani piše Biznisinfo.

Pročitajte i ovo

Konaković uputio protestnu notu Srbiji nakon što je srbijanski ministar sjedio prilikom intoniranja himne BiH

Ministar vanjskih poslova Elmedin Konaković uputio je protestnu notu Srbiji zbog ponašanja ministra odbrane Srbije …