Utorak , 23 Juna 2026

Visoko: Vozilom udario u kapiju ispred kuće, napuhao 2,32 pa policiji rekao ‘neka sam’

Boraveći s pripadnicima PS Visoko kamere Slučajeva X zabilježile su brojne situacije s kojima se susreće policija.

Jedna od njih je tokom vršenja uviđaja saobraćajne nezgode koju je izazvao vozač u alkoholiziranom stanju.

Naime, vozač je automobilom udario u kapiju ispred jedne kuće, a nakon što ga je policija alkotestirala i utvrdila prisustvo 2,32 promila alkohola u organizmu vozač je rekao : „hallo nema veze, 2,32? neka sam“.

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …