fbpx
Nedjelja , 6 Jula 2025

Malena Adelina iz Bilalovca stala na svoje noge

Sjećate se djevojčice Adeline iz Kiseljaka i humanitarne akcije “Kolačić za Adelinu” koju je Udruženje “Korak” pokrenula prošlog mjeseca kako bi pomogli Adelini da ode u Split na fizikalne terapije u Polikliniku Glavić (koja je darovala besplatne dvomjesečne fizikalne terapije) ?

Podsjećamo da su se ovoj akciji priključili i vrijedni Fojničani iz udruženja “Fojničko dobročinstvo”.

Donose nam radosnu vijest da je 11-omjesečna Adelina stala na svoje noge i sad je u fazi da uz pomoć fizikalnih terapija prohoda.

“Dragi naši, ovo je divna vijest kako za njene roditelje, tako i za nas a vjerujemo i za Vas, dobri ljudi, bez kojih ne bismo mogli dragu Adelinu i njene roditelje poslati u Split” – kažu iz Udruženja “Korak”.

Pročitajte i ovo

Preminula Lejla Dedović koja je prije mjesec dana imala sudar s vozilom Hitne pomoći

U Sarajevu je preminula djevojka koja je prije mjesec imala saobraćajnu nesreću u kojoj je …