Utorak , 23 Juna 2026

FOTO: Nova stabla posađena u fojničkom parku

Nakon što smo objavili fotografije posječenog bagrema u fojničkom parku, jučer se dala vidjeti djelomično ljepša slika.

Naime, u parku su sada posađena nova stabla.

Radnici JKP “Šćona” su ručno iskopali rupe za stabla te se nadati da će se isti “primiti” i da ćemo kroz par godina uživati u punoj njihovoj ljepoti.

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …