Ponedjeljak , 22 Juna 2026

Muškarac iz Čelebića stradao od udara groma

U mjestu Čelebići kod Konjica danas je grom usmrtio muškarca, saznaje “Avaz”.

Ova informacija potvrđena  je iz policije u Konjicu.

– Tačno je, ali još uvijek nemamo potpunu informaciju – kazao je dežurni operativni iz policijske stanice Konjic za “Avaz”.

Kako saznajemo, muškarac je stajao pored ceste i imao je kišobran.

Uskoro opširnije…

Pročitajte i ovo

Saobraćajna nesreća u Višnjici kod Kiseljaka, saobraćaj potpuno obustavljen

U kiseljačkom naselju Višnjica danas je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala dva …