Utorak , 23 Juna 2026

Muškarac iz Čelebića stradao od udara groma

U mjestu Čelebići kod Konjica danas je grom usmrtio muškarca, saznaje “Avaz”.

Ova informacija potvrđena  je iz policije u Konjicu.

– Tačno je, ali još uvijek nemamo potpunu informaciju – kazao je dežurni operativni iz policijske stanice Konjic za “Avaz”.

Kako saznajemo, muškarac je stajao pored ceste i imao je kišobran.

Uskoro opširnije…

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …