Subota , 27 Juna 2026

Veliki uspjeh Fojničana: Doktor Kapo i doktor Barbić postali Primarijusi

Federalni ministar zdravstva Vjekoslav Mandić donio je odluku da doktorima medicine, specijalistima Bogomiru Barbiću i Elvedinu Kapi dodijeli titulu primarijusa.

Titula primarijusa dodijeljuje se za dugogodišnji uspješan rad i postignute rezultate na zaštiti zdravlja stanovništva kao i razvoju zdravstva.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …