Utorak , 23 Juna 2026

Hamza Klisura i Sanda Šako osvojili dvije zlatne medalje u Hrvatskoj

Klub borilačkih vještina KBV “Fojnica” iz Fojnice učestvovao je sa svoja dva predstavnika na 21.  om “Internacionalnom prvenstvu Kutina 2019” u Republici Hrvatskoj.

Osvojene su dvije zlatne medalje u kategoriji stariji kadet light contact (-57 i -46 kategoriji).

Medalje su osvojili Hamza Klisura i Sanda Šako i ovom prilikom im čestitamo od srca.

Važno je napomenuti da na ovom takmičenju pored predstavnika Bosne i Hercegovine su učestvovali i predstavnici iz još sedam zemalja.

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …