Srijeda , 24 Juna 2026

Državno prvenstvo: Sanda Šako i Hamza Klisura osvojili srebrene medalje

Na Državnom prvenstvu u kik boksu koje je danas održano u dvorani “Ramiz Salčin” u Sarajevu, nastupili su i predstavnici Kluba borilačkih vještina “Fojnica”.

Na radost svih, dva naša predstavnika, Sanda Šako i Hamza Klisura, su osvojili srebrene medalje.

Čestitamo sjajnim, mladim borcima.

Pročitajte i ovo

Hodžina sjećanja (57): Šehid Rasim-Ceco Klisura (1972-1994) – Zlatni ljiljan u Bosanskoj bašči

Šehidski cvijet rosni Hodžina sjećanja (57): Šehid Rasim-Ceco Klisura (1972-1994) – Zlatni ljiljan u Bosanskoj …