Subota , 27 Juna 2026

Državno prvenstvo: Sanda Šako i Hamza Klisura osvojili srebrene medalje

Na Državnom prvenstvu u kik boksu koje je danas održano u dvorani “Ramiz Salčin” u Sarajevu, nastupili su i predstavnici Kluba borilačkih vještina “Fojnica”.

Na radost svih, dva naša predstavnika, Sanda Šako i Hamza Klisura, su osvojili srebrene medalje.

Čestitamo sjajnim, mladim borcima.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …