Utorak , 23 Juna 2026

Fojničani u Zagrebu: Preko 20 Fojničana radi za firmu “Špoljar”

Posljednjih godina veliki broj Fojničana odlazi za boljim životom u zapadne zemlje.

Ipak, ima i onih koji rade vani, ali su stalnim boravkom vezani za Fojnicu.

Takvi su i brojni Fojničani koji rade za autoprevoznika “Špoljar” i koji svojim kamionima putuju širom Evrope.

Naš Kemal Bureković, koji radi za ovu firmu, nam je poslao fotografiju naših Fojničana koji danas odmaraju u Zagrebu uz želju za sretan 1. maj praznik rada svim Fojničanima.

Pročitajte i ovo

KONCERTOM HARIJA MATA HARIJA „REUMAL“ PROSLAVLJA 113. ROĐENDAN I NOVU POSLOVNU ERU KAO BREND FOJNICE

Povodom obilježavanja 113. godišnjice poslovanja jednog od najpoznatijih lječilišta u ovom dijelu Evrope, uprava „Reumala“ …