Subota , 6 Juna 2026

Najmlađi fojnički školarci obilježili Dan planete Zemlje

Povodom Dana planete Zemlje, najmlađi učenici OŠ “Muhsin Rizvić”, učenici I-a i II-a, zajedno sa svojim učiteljicama, Azrom Dević i Fikretom Huskić su obilježili ovaj dan plesom i crtanjem.

Učiteljice Dević i Huskić su se zahvalile Upravi škole na omogućavanju realizacije obilježavanja današnjeg dana.

Pročitajte i ovo

Medvjed uništio nekoliko košnica u selu Prokos kod Fojnice

U fojničkom selu Prokos danas je zabilježen nesvakidašnji događaj nakon što je medvjed prišao na …