Počelo je uništavanje oduzetih vozila u Banlozima kod Zenice. Najavljeno je uništavanje 29 automobila, koji su oduzeti zbog počinjenih prekršaja u saobraćaju. Riječ je o višestrukim povratnicima u činjenju ovih prekršaja. Uz pomento, još 22 vozila biće prodata. Presudama i odlukama Suda naloženo je uništavanje i prodaja vozila u cilju …
Opširnije
Vijesti iz Fojnice i okoline