Četvrtak , 13 Novembra 2025

Dragana Mirković odlučila cjelokupan honorar od koncerta donirati Udruženju Pomozi.ba

Dragana Mirković, pokazala je još jednom svoju ogromnu humanost odlukom koju je donijela o donaciji Udruženju Pomozi.ba, o čemu su se oglasili na svojoj Facebook stranici

– Cjelokupan honorar od koncerta koji će se održati 27. septembra u dvorani Zetra u Sarajevu, odlučila je donirati u humanitarne svrhe.

Dragana je već uplatila 20.000 KM u Fond za liječenja Udruženja Pomozi.ba, čime je još jednom dokazala da njena empatija i ljubav prema ljudima nadilaze sve granice.

Dragana je i ranije, tokom velikih poplava, bila uz naš narod, a sada nastavlja svojim djelima inspirisati i pomagati onima kojima je pomoć najpotrebnija. Hvala Dragana Mirkovic , jer svojim djelima vraća vjeru u humanost i zajedništvo – napisali su

Pročitajte i ovo

Na Bolji svijet je preselio AJANOVIĆ (Pašo) MUJO iz Fojnice

Na Bolji svijet je preselio AJANOVIĆ (Pašo) MUJO iz Fojnice. Preselio je na Ahiret 13.11.2025. …