Srijeda , 24 Juna 2026

Bibija Kerla sjela za quad i zabila se u ogradu: “I nije bila neka vožnja”

Bibija Kerla, zastupnica u Skupštini Kantona Sarajevo, objavila je na svom Facebook profilu vožnju quadom.

I nije bila neka vožnja – kretanje, par metara i bliski susret s ogradom.

“Ono kad nakon pređenih pola miliona kilometara za volanom napraviš udes gdje auto prolazi svaki mjesec dana”, napisala je Kerla u opisu videa.

Na sreću, nije bilo povreda, piše Avaz.

Pročitajte i ovo

Hodžina sjećanja (57): Šehid Rasim-Ceco Klisura (1972-1994) – Zlatni ljiljan u Bosanskoj bašči

Šehidski cvijet rosni Hodžina sjećanja (57): Šehid Rasim-Ceco Klisura (1972-1994) – Zlatni ljiljan u Bosanskoj …