Subota , 27 Juna 2026

Prof. Đenita Salčinović otputovala u Ameriku

Đenita Salčinović, profesorica nastavnog predmeta Građanskog obrazovanja u Srednjoj školi “Zijah Dizdarević” Fojnica jutros je otputovala u Sjedinjene Američke Države, gdje će imati priliku za stručno usavršavanje i predstavljanje primjera pozitivne prakse bosanskohercegovačkih škola u IVLP međunarodnom programu razmjene.

Profesorici Salčinović želimo sretan put, uspješan rad i radujemo se njenim izvještajima.

Čestitamo učenicima, nastavnom i nenastavnom osoblju Srednje škole “Zijah Dizdarević” koji će po prvi puta, u ovom programu imati svog predstavnika.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …