Četvrtak , 12 Februara 2026

Influenserica Nezira Muhović izazvala bijes: Požalila se da neće stići na farbanje zbog gužvi u saobraćaju

Bh. influenserica Nezira Muhović izazvala je brojne negativne reakcije nakon objave na društvenim mrežama u kojoj se požalila da neće stići na farbanje zbog gužvi u saboraćaju, a koje su uzrokovane zbog današnje saobraćajne nesreće koja se dogodila u Sarajevu.
Na svom Instagram storyju podijelila je fotografiju gužve na glavnoj saobraćajnici uz komentar: “Ništa od farbanja”. Nedugo nakon toga objavu je uklonila, ali su se screenshotovi u međuvremenu proširili društvenim mrežama.
(Foto: Screenshot/ Instagram)

(Foto: Screenshot/ Instagram)

Nakon što je obrisala story, na njenim drugim objavama uslijedili su brojni negativni komentari.

(Foto: Screenshot/ Instagram)

(Foto: Screenshot/ Instagram)

Na njenu objavu reagovao je i bh. pjevač Fatmir Sulejmani, koji je podijelio njen story i uputio joj poruku.

“U momentima ove strašne tragedije u kojoj su stradali ljudi, u kojoj su djevojčici od 16. godina amputirali nogu, ti objavljuješ kako zbog toga nećeš stići na farbanje, umjesto da imaš u sebi neki minimum ljudskosti da prešutiš, kad nemaš ništa pametno za reći. Ako ništa, nadam se da te nije sramota”, poručio je Sulejmani putem svog Instagram storyja.

(Foto: Screenshot/ Instagram)

(Foto: Screenshot/ Instagram)

Podsjećamo, tramvaj koji se kretao iz pravca Željezničke stanice prema Baščaršiji iskočio je iz šina na raskrsnici ispred Zemaljskog muzeja. Usljed silovitog iskakanja, vozilo je kompletno srušilo tramvajsko stajalište i završilo na glavnoj saobraćajnici.

Prema posljednjim zvaničnim informacijama iz MUP-a Kantona Sarajevo, u ovoj stravičnoj nesreći jedna osoba je smrtno stradala, dok su četiri osobe povrijeđene

Pročitajte i ovo

Djevojci (17) koja je teško povrijeđena u tramvajskoj nesreći u Sarajevu amputirana noga

Djevojci, koja je 2009. godište amputirana je noga usljed tramvajske nesreće koja se dogodila u …