fbpx
Nedjelja , 23 Februara 2025
created by Polish

Zimska radost u fojničkom Parku Svjetlosti: Sankaši počašćeni čajevima i slatkišima

Večeras je u fojničkom Parku Svjetlosti, smještenom u blizini hotela Reumal, vladala prava zimska idila. Kao i prethodnih dana, kada je snijeg prekrio Fojnicu, brojna dječica zajedno sa svojim roditeljima uživali su u sanjkanju i zimskim radostima.

Poseban trenutak večeri priredilo je osoblje restorana hotela Reumal, koje je odlučilo iznenaditi sve posjetitelje. Sankašima su donijeli tople čajeve i slatkiše, unoseći dodatnu radost u ovu već veselu atmosferu. Njihova gesta nije prošla nezapaženo, a brojni roditelji su pohvalili ljubaznost i gostoprimstvo osoblja hotela.

Dok su mališani uživali u sanjkanju, odrasli su imali priliku zagrijati se uz šoljicu čaja i uživati u ugodnom razgovoru s ostalim posjetiocima.

Zimska čarolija u Parku svjetlosti nastavlja oduševljavati mještane i turiste, čineći Fojnicu savršenom zimskom destinacijom za cijelu porodicu.

Pročitajte i ovo

Poplava joj odnijela kuću: Pogledajte reakciju Munire kad je saznala da će joj izgraditi novu

Humanitarna organizacija Pomozi.ba posjetila je Muniru Arnaut iz Trusine čiju je kuću voda u potpunosti …