Srijeda , 24 Juna 2026

U “Reumalu” u toku tradicionalno Šumarsko veče

U restoranu “Banja” fojničkog Lječilišta “Reumal” održava se Šumarsko veče.

Na ovoj tradicionalnoj zabavi u Lječilištu “Reumal” prisustvuju radnici Šumarija Fojnica i Kreševo.

Njih 130 će večeras uživati u pjesmama i prepričavanju zgoda i nezgoda.

U nastavku pogledajte fotografije koje smo večeras zabilježili.

Pročitajte i ovo

Na Bolji svijet je preselio BEČIRAGIĆ (Atif) NAHID iz Kiseljaka

Na Bolji svijet je preselio BEČIRAGIĆ (Atif) NAHID iz Kiseljaka. Preselio je na Ahiret u …