Utorak , 23 Juna 2026

Fojničanka Amanda Hukić nova evropska prvakinja u taekwodou

Amanda Hukić u kategoriji mlađih kadetkinja do 40 kg osvojila je zlatnu medalju na EP u Beogradu. Amanda je na putu do zlata ostvarila 4 pobjede

1 kolo je dobila 2:1 🇷🇸
2 kolo je dobila 2:0 🇷🇸
3 kolo je dobila 2:0 🇮🇹
4 kolo je dobila 2:1 🇮🇹

Čestitke AMANDI i njenom treneru!

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …