Petak , 16 Januara 2026

Poznat termin dženaze djevojčici i njenoj majci koje su stradale u nesreći

U naselju Brod u Brčkom sinoć, 27. avgusta, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su život izgubile djevojčica i njena majka.

Dženaza stradalih bit će klanjana u srijedu, 30. avgusta, u džamiji na Brodu.

Uhapšen je dvadesetjednogodišnji A.H. iz Brčkog, vozač automobila Ford Focus, koji je sinoć automobilom u ovom gradu usmrtio majku i kćerku, potvrđeno je iz Policije Brčko distrikta.

Nesreća se dogodila u nedjelju oko 20 sati u Ulici Mostarska, gdje je došlo do udara vozila u pješake.

Policajci su na mjestu događaja utvrdili da se radi o Fordu Focus, kojim je upravljao A.H., a koji je tim vozilom udario dvoje pješaka, rođenih 1976. godine i 2011. godine, koja su smrtno stradala”, saopćeno je ranije iz Policije Brčko distrikta.

Pročitajte i ovo

Hodžina sjećanja (35): Fojničanin Hašim Kučuk Hoki (1946-2002) – Pjevač čije su ploče prodavane u višemilionskom tiražu

„Efendija, želja mi je snimiti ezan, ali u terci, terci!“ Hodžina sjećanja (35): Fojničanin Hašim …