fbpx
Subota , 27 Jula 2024

Oglas za posao: Prodavač u trgovini Doper

Poduzeće: ”Doper-1” Kiseljak

Lokacija: Sarajevska 30, Kiseljak

OGLAS ZA POSAO

Zbog povećanja obima posla, u potrazi smo za motiviranim, odgovornim i ambicioznim kandidatima, ukoliko voliš rad sa ljudima, te dinamično i raznoliko radno okruženje, možda si upravo ti osoba koju tražimo!

Raspisujemo oglas za posao na sljedećoj poziciji:

PRODAVAČ

Tvoja zaduženja:

• Pružaš našim kupcima izvrsnu uslugu uz osmijeh!
• Osiguravaš čistoću trgovine i dobru popunjenost proizvodima
• Učestvuješ u zaprimanju i slaganju proizvoda u skladištu i trgovini

Šta nudimo:

• Redovna primanja uz koja isplaćujemo i naknadu za topli obrok, dodatak za minuli
rad, kao i jubilarne nagrade
• Ugovor na puno radno vrijeme
• Rad u pozitivnom okruženjem

Od Vas očekujemo:

• Motiviranost i usmjerenost na izgradnju dugoročnih odnosa sa kupcima
• Izražene komunikacijske i prodajne vještine,
• Uslužnost i timski rad,
• Spremnost na dinamičan rad

Mislite da ste idealan kandidat za opisanu poziciju?

Ako je odgovor DA, molimo vas da se javite na broj telefona 063/338-879.

Pročitajte i ovo

Spektakularni koncert “Fojničkog ljeta”: Adi Šoše oduševio publiku

Večeras je u ulici Mehmeda Spahe održan koncert koji je privukao oko 2500 ljudi, stvarajući …