fbpx
Srijeda , 2 Aprila 2025

Poznat uzrok smrti mladića Aldina Hasukića pronađenog u šahtu

Tijelo Aldina Hasukića koji je nestao 1. aprila ove godine, pronađeno je u šahtu kod TC Bingo u Gradačcu. Prema informacijama do kojih je došao N1 poznati su i uzroci smrti nesretnog mladića.

“Preliminarne informacije nakon obdukcije tijela pronađenog ispod šahta pored Binga pokazuju težu povredu tjemena uslijed pada i prijelom vratne kičme, bez drugih povreda. Identifikacijom je utvrđeno da je riječ o nestalom Aldinu Hasukiću”, saznaje N1.

Građani Gradačca ogorčeni su zbog zakašnjele reakcije nadležnih kada je u pitanju potraga za nestalim mladićem Takođe, šaht u koji je upao nije bio obilježen.

Podsjetimo, tijelo nesretnog mladića pronađeno je kada se oko 100 građana Gradačca organiziralo i pretražilo lokacije na kojima je bio nepsoredno prije nestanka.

Pročitajte i ovo

Vahid iz Zenice nakon 22 godine rada dobio automobil od poslodavca

U vremenu kada su priče o teškim uslovima rada i nezadovoljstvu zaposlenih česte, jedna vijest …