Srijeda , 11 Marta 2026

Fojničani Bejd i Mevla Kozić proslavili “zlatni pir” – 50 godina braka

Večeras smo u fojničkom restoranu “Kamin” Banja zatekli veselo društvo okruženo cvijećem i svečanim jelima.

Naime, Bejd Kozić i njegova supruga Mevla Kozić, rođena Čosić, večeras, zajedno sa svojim najmilijim proslavljaju “zlatni pir”, to jeste 50 godina braka.

Nakon što smo ih nakratko zaustavili u slavlju s fotografisanjem, pitali smo Bejda šta je recept za dugotrajan i hajirli brak!?

Bejd, inače poznat kao veliki šaljivdžija, samo je kazao jednu riječ:”Hurme”, nakon čega su svi prasnuli u smijeh.

Našem Bejdu i Mevli-hanumi čestitamo godišnjicu te da ih još dugo godina služi zdravlje, budu potpora jedno drugome i da dočekaju još mnogo, mnogo godišnjica braka.

 

Pročitajte i ovo

📣 SVEČANA DODJELA NAGRADA USPJEŠNIM UČENICIMA OŠ “KISELJAK 1” BILALOVAC ✨

📣 SVEČANA DODJELA NAGRADA USPJEŠNIM UČENICIMA OŠ “KISELJAK 1” BILALOVAC ✨ 📌Danas su vrijednim učenicama …