Nedjelja , 28 Juna 2026

APEL: Fojničanki potrebne Xarelto tablete

Sve više Fojničana mora koristiti lijek Xarelto zbog zdravstvenih tegoba.

Ovaj lijek se koristi u cilju sprječavanja stvaranja krvnih ugrušaka koji mogu dovesti do moždanog udara.

Zbog problema sa finansijama, nisu svi u mogućnosti da kupe lijek Xarelto koji košta 135 KM i može trajati jedan mjesec.

Našem portalu su se javili Fojničani s molbom da obezbijedimo barem tri kutije ovih tableta za one koji nisu u trenutnoj finansijskoj mogućnosti da ih nabave.

Za sve dodatne informacije, možete nam se obratiti porukom u inbox.

Pročitajte i ovo

Detalji sudara autobusa i kamiona u tunelu Gaj kod Kiseljaka: Dvije osobe povrijeđene

Dana 25.06.2026. godine, oko 09:00 sati, Policijskoj stanici PS Kiseljak obratio se zaposlenik Autocesta FBiH …