Petak , 26 Juna 2026

FOTO: Fojnički osnovci posadili 2000 sadnica jele

Učenici devetih razreda OŠ “Muhsin Rizvić” su danas imali jedan neobičan školski dan.

Naime, 70-ak učenika devetih razreda, su u pratnji svojih nastavnika, a u saradnji sa Šumarijom Fojnica zasadili 2000 sadnica jele.

Oni su ovaj svoj zadatak obavili u odjelu 54 u rejonu Ostruške Citonje.

Učenici su nam kazali da je ovo za njih bio predivan dan i da osjećaju sreću što su na ovaj način doprinijeli uljepšavanju fojničkog šumskog krajolika.

Nakon obavljenog posla, učenici su se nastavili družiti uz zajednički ručak.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …