Subota , 27 Juna 2026

Pacijentica izašla s infuzijom po sarajevske ćevape! (FOTO)

Jedna neobična, ali i izrazito opasna situacija desila se u hrvatskom gradu Split.

Kako piše Slobodna Dalmacija, pacijentica koja je boravila u bolnici KBC danas je oko 18 sati izašla iz bolnice sa infuzijom – tačnije, vukla je stalak na kojem je visila kesica infuzije iz koje joj infuzija curi u lijevu ruku. 

Ona je naručivala u fast foodu ‘Sarajevski ćevapi’ i to u papučama.

Mnogi su se zapitali i to s pravom – kako to da je niko iz bolnice nije zaustavio, šta bi se desilo da je slomila nogu, ruku, kuk?

 

 

Pacijentica čeka ćevape - undefined
Foto: Slobodna Dalmacija: Pacijentica čeka ćevape

 

 

 

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …