Srijeda , 29 Oktobra 2025

Goraždani u šoku: U istom danu otac i sin preminuli od posljedica koronavirusa

Nevidljivi neprijatelj – koronavirus svakog dana uzima žrtve. Tužne vijesti pristižu sa iz svih krajeva Bosne i Hercegovine.

Tako je i Goraždane jučer šokirala vijest da su u istom danu preminula dva njihova sugrađanina – Elvedin i Redžep Lepenica.

Da tragedija bude veća, radi se o sinu i ocu koji su preminuli u isti dan – 23. marta. Kako saznajemo, liječili su se u Sarajevu, ali su izgubili bitke za živote.

Dženaze Elvedinu i Redžepu Lepenici obavit će se sutra, 25. marta u 16 sati, na mezarju Brajlovići – Berič.

Avaz.ba

Pročitajte i ovo

Predsjednik Emir Delić: Aktuelno rukovodstvo MZ Fojnica nije upoznato s aktivnostima oko rudnika antimona u Čemernici

U posljednje vrijeme među stanovnicima Fojnice, a posebno područja Čemernice, sve češće se govori o …