Četvrtak , 25 Juna 2026

Dio stanovnika fojničkog sela Oglavak ostao bez napajanja pitkom vodom

Dio stanovnika fojničkog sela Oglavak je ostao bez napajanja pitkom vodom u svojim kućama iz, kako nam kažu, neobičnog razloga.

Naime, JP “Elektroprivreda” BiH je izvodila radove na svom sistemu i po završetku radova nisu adekvatno sanirali mjesto radova te su šlaufi za dovod vode ostali na površini zemlje.

Usljed velikih minusa u protekla dva dana, šlaufovi s vodom su ostali zamrznuti te dio stanovnika Oglavka je ostao bez vode u svojim kućama.

Nadat se da će radnici JP “Elektroprivrede” BiH ubrzo riješiti pomenuti problem, pogotovo poznavajući njihovu ažurnost u proteklom periodu o čemu smo i pisali.

Pročitajte i ovo

Hodžina sjećanja (58): Šehid Munira-hanuma Bukvić (1946-1993) – Život posvećen sinovima

Hodžina sjećanja (58): Šehid Munira-hanuma Bukvić (1946-1993) – Život posvećen sinovima Šehid Munira Bukvić (Ajanović) …