Utorak , 23 Juna 2026
Branko

Branko Stanić se oporavio od korona virusa i danas je otpušten iz bolnice

Danas nam pristižu lijepe vijesti. Fojničanin, direktor Zavoda “Bakovići” Branko Stanić se oporavio od korona virusa i danas izlazi iz izolatorija u Travniku.

Današnji nalaz je bio negativan te je otpušten iz bolnice.

Kako nam je ranije kazao, izolatorij u kojem se nalazio i medicinsko osoblje koje tamo radi je odradilo lavovski posao za svakog bolesnika te je imao samo riječi hvale za ukazanu brigu.

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …