Ponedjeljak , 22 Juna 2026

Fojnica od Vlade FBiH dobila 176 hiljada KM

Na današnjoj sjednici Vlade FBiH donesena je odluka o pomoći kantonima i opštinama.

Prema današnjoj odluci opština Fojnica će od Vlade FBiH dobiti 176 hiljada i 416 KM.

Od ovoga iznosa, 125 hiljada KM je dodijeljeno kao jednokratna pomoć, a 51.416 KM je dodijeljeno namjenski za glavni fekalni kolektor kanalizacije u Fojnici na dijelu Luke ada.

Pročitajte i ovo

KONCERTOM HARIJA MATA HARIJA „REUMAL“ PROSLAVLJA 113. ROĐENDAN I NOVU POSLOVNU ERU KAO BREND FOJNICE

Povodom obilježavanja 113. godišnjice poslovanja jednog od najpoznatijih lječilišta u ovom dijelu Evrope, uprava „Reumala“ …