Subota , 27 Juna 2026

Oporavljeni premijer Novalić sutra se vraća na posao, vodit će sjednicu Vlade

Fadil Novalić, premijer Federacije, koji je prije dva dana napustio izolatorij na Podhrastovima u Sarajevu, gdje je izliječen od koronavirusa, sutra će se vratiti radnim obavezama u Vladi BiH.

Tako je za sada planirano, potvrdio nam je Novalićev savjetnik za medije Zoran Blagojević.

Kako nam je rekao, Novalić će sutra voditi sjednicu Vlade Federacije.

Podsjećamo, on je bio deset dana u izolatorij na Podhrastovima nakon što mu se stanje bilo pogoršalo a imao je upalu oba plućna krila. Također, na koronavirus je pozitivan i ministar za boračka pitanja FBiH Salko Bukvarević koji se nalazi u izolatoriju u Podhrastovima. Za sada nema informacije da li je napustio ovu ustanovu.

Pročitajte i ovo

stanica6

Centrotrans od 1. jula obustavlja autobusku liniju Fojnica – Zenica

Prijevoznik Centrotrans d.d. obavijestio je putnike da od 1. jula 2026. godine prestaje s održavanjem …