Utorak , 23 Juna 2026

Državljani BiH koji su sinoć došli iz Austrije smješteni u šatore na granici

Sinoć smo objavili da se 46 državljana BiH vraća iz Austrije u BiH.

Iako je bilo obećano da će po dolasku u Bosnu i Hercegovinu biti pregledani od sanitarnog inspektora te dalje upućeni na kućnu izolaciju, desilo se obratno.

Bez problema su prošli kroz Sloveniju i Hrvatsku, a po prelasku granice i poslije pregleda smješteni su u šatore.

Stanje u šatorima je katastrofalno i prvi vam donosimo fotografije naših državljana iz šatora.

Nadamo se da će se ova situacija brzo riješiti jer svi putnici koji su pregledani su odličnog zdravlja.

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …