Ponedjeljak , 22 Juna 2026

Fojnica: Mobilni tim zadužen za kontrolu osoba u izolaciji

Građani u Fojnici, koji se nalaze u samoizolaciji, pridržavaju se naloženih mjera, izvijestio je prisutne na sastanku Mobilni tim zadužen za kontrolu osoba u izolaciji.

Da je ova tvrdnja tačna, uvjerili smo se kada smo mobilni tim zatekli na svome zadatku gdje provjeravaju da li je osoba u izolaciji.

Mobilni tim sastavljen od predstavnika Opštine Jasmina Merdžanića, predstavnice Doma zdravlja Radmile Tolo te pripadnika PS Fojnica Nemanje Novaka obilaze osobe u izolaciji, provjeravaju da li poštuju propise te se da vidjeti ozbiljnost pristupa situaciji.

Pročitajte i ovo

Na Bolji svijet je preselio HODŽIĆ (HUSO) SAMIR IZ FOJNICE

Na Bolji svijet je preselio HODŽIĆ (HUSO) SAMIR IZ FOJNICE. Preselio je na Ahiret u …