Subota , 13 Juna 2026

Fojnica: Mobilni tim zadužen za kontrolu osoba u izolaciji

Građani u Fojnici, koji se nalaze u samoizolaciji, pridržavaju se naloženih mjera, izvijestio je prisutne na sastanku Mobilni tim zadužen za kontrolu osoba u izolaciji.

Da je ova tvrdnja tačna, uvjerili smo se kada smo mobilni tim zatekli na svome zadatku gdje provjeravaju da li je osoba u izolaciji.

Mobilni tim sastavljen od predstavnika Opštine Jasmina Merdžanića, predstavnice Doma zdravlja Radmile Tolo te pripadnika PS Fojnica Nemanje Novaka obilaze osobe u izolaciji, provjeravaju da li poštuju propise te se da vidjeti ozbiljnost pristupa situaciji.

Pročitajte i ovo

Mahala u Kreševu večeras uz Zmajeve: Organizirana fan zona za utakmicu Bosne i Hercegovine

U organizaciji Medžlis Islamske zajednice Kiseljak, večeras će na sportskom igralištu u Mahali u Kreševu …