fbpx
Utorak , 13 Maja 2025

Krojačica Sabina Karić iz Kiseljaka poklanja jednu matursku haljinu

Sabina Karić iz mjesta Gomionica dobro je već poznata kao gospođa koja kroji i šije vrhunske svečane haljine, vjenčanice  i sve ono što samo možete zamisliti.

Osim što je “majstor svog zanata” gospođa Sabina je jako humana žena. Mnogo puta do sada je to i pokazala ali ovog puta joj i mi želimo pomoći da učini jedno divno djelo.

Naime, Sabina je odlučila pokloniti jednu matursku haljinu nekoj djevojci koja nije u financijskoj mogućnosti da je sebi priušti. Sve što trebate uraditi jeste da se javite gospođi Sabini, ukoliko niste u mogućnosti sebi kupiti matursku haljinu. Molimo vas, da se jave zaista djevojke slabijeg materijalnog stanja.

Javiti se možete na profil gospođe Sabine:

Nadamo se da će haljina stići u prave ruke! Gospođi Sabini se zahvaljujemo na humanom gestu.

Pogledajte neke od ranijih radova:

Pročitajte i ovo

Konaković uputio protestnu notu Srbiji nakon što je srbijanski ministar sjedio prilikom intoniranja himne BiH

Ministar vanjskih poslova Elmedin Konaković uputio je protestnu notu Srbiji zbog ponašanja ministra odbrane Srbije …