fbpx
Ponedjeljak , Februar 24 2020

Spisak kandidata koji su primljeni za stručno osposobljavanje pri Vladi SBK

Komisija za prijem lica za stručno ospobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa Vlade SBK, razmotrila je prijave za konkurs te sačinila listu kandidata koji ispunjavaju uslove po objavljenjom konkursu, a za koji je Vlada SBK na današnjoj sjednici donijela Odluku o prijemu.

Iz Fojnice su primljeni sljedeći kandidati:

  1. GAČO (NEDŽAD) MIRELA FOJNICA BA. OPĆEG PRAVA
  2. KAPETANOVIĆ(ZDRAVKO)NIKOLA FOJNICA BA.INFORMATIKE
  3. SALČINOVIĆ(RAIF)ELMA FOJNICA BA.ZDRAVLJA I EKOLOGIJE
  4. DURAK (RIZAH) MIRNESA FOJNICA DIPL.SOC. PEDAGOG
  5. KARIĆ (SABID) NERMIN FOJNICA BA.KOMUNIKOLOGIJE – ŽURNALISTIKA
  6. KLISURA (EMIR) HARIS FOJNICA MA.MAŠINSTVA
  7. DEDOVIĆ (SAMIR) MELISA FOJNICA MA.PEDAGOGIJE I PSIHOLOGIJE
  8. SALČINOVIĆ(MUHAMED)NEJIRA FOJNICA BA.ZDRAVSTVENE NJEGE I TERAPIJE
  9. MERDŽANIĆ(JASMIN)SELMA FOJNICA BA.ING.CESTOVNOG PROMETA
  10. RAMIĆ (MUŠAN) MAHIRA FOJNICA BA.FIZIKALNE TERAPIJE
  11. KLISURA (SUVAD) SAMIR FOJNICA BA.GRAĐEVINE I ARHITEKTURE
  12. ISLAMI (ASLAN) ADISA FOJNICA BA.RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE
  13. KLISURA(DŽEVAD)MAHIR FOJNICA BA.POSLOVANJA
  14. MILUŠIĆ (ZORAN) RANKO FOJNICA BA. HEMIJE
  15. KARAVDIĆ(KENAN)MAŠO FOJNICA BA.ŽURNALISTIKE
  16. MARKIĆ (MILAN) MARTINA FOJNICA BA. EKON.
  17. PAMIĆ (NAMIR) RAHMANA FOJNICA BA. HISTORIJE
  18. KARIĆ(ENVER)MIRNAS FOJNICA BA.ING.GRAĐEVINE
  19. OROZ(PAŠKO)NIKOLA FOJNICA BA.POSLOVNE EKONOMIJE
  20. ĐEPIĆ(MLADENKO)SANJA FOJNICA BA.EKONOMIJE
  21. MUJČIĆ (ADEM) ALDINA FOJNICA BA. ŠUMARSTVA

Iz Kiseljaka su primljeni sljedeći kandidati:

  1. AGIĆ (SELVER) HARIS KISELJAK BA. UPRAVE
  2. GOJSILOVIĆ(ZDRAVKO)IVANA KISELJAK MA.KEMIJE
  3. BULIĆ(ENIS)VELIDA KISELJAK BA. OPĆEG PRAVA
  4. MUJAGIĆ(MUZAFER)AMELA KISELJAK BA.POSLOVNOG PRAVA
  5. KOMŠIĆ (ZDENKO) TEA KISELJAK BA. ENGLES.JEZ. I KNJ. I RUS.JEZ. I KNJ.
  6. FEJZIĆ(HAZIM)NIJAZ KISELJAK BA.EKONOMIJE
  7. ANTIČEVIĆ(MIODRAG)MARJAN KISELJAK MA.SIGURNOSNIH STUDIJA
  8. BILETIĆ(NIKICA)IVICA KISELJAK BA.MENADŽMENTA
  9. RIZVO(FERID)HARIS KISELJAK BA.ING.TERMOTEHNIKE
  10. BARIŠIĆ(BLAŽENKO)STIPO KISELJAK BA.SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
  11. GOJSILOVIĆ(ZDRAVKO)DORIS KISELJAK DR.DENTALNE MEDICINE
  12. BOJO(MARIN)MELANIE KISELJAK BA.ZDRAVLJA I EKOLOGIJE
  13. AGIĆ(NEDŽAD)ILMA KISELJAK BA.LABORATORIJSKE TEHN.
  14. IMAMOVIĆ (SEAD) ĐENAN KISELJAK BA. POLITIČKIH NAUKA
  15. VRBIĆ(ALMIR)ADMIN KISELJAK BA.INFORMACIONIH SISTEMA I TEHNOLOGIJA
  16. LACO(ŽELJKO)MARTINA KISELJAK BA.RAZREDNE NASTAVE
  17. SABLJIĆ (VLADO) IGOR KISELJAK BA. EKOLOGIJE – INŽ.
  18. RAMLJAK-MIŠURIĆ(PREDRAG)ENA KISELJAK MA.EKONOMIJE
  19. KARIĆ (HALID) ALMINA KISELJAK BA.MEDICINSKOG SESTRINSTVA
  20. DUHARKIĆ (IZET) MERIJEMA KISELJAK BA. KRIMINALISTIKE
  21. IVANKOVIĆ(MARINKO)PETAR KISELJAK BA.ŠUMARSTVA
  22. BABALUK (ESAD) SAMIRA KISELJAK BA. PREH. TEHNOLOGIJE
  23. KARASALIHOVIĆ (MIRSAD) AZRA KISELJAK DIPL. PRAVNIK

Iz Busovače su primljeni sljedeći kandidati:

  1. MILIĆ (MARINKO) MARIJA BUSOVAČA BA.PEDAGOGIJE
  2. RADOŠ(NIKICA)KRISTINA BUSOVAČA MA.FARMACIJE
  3. SILAJDŽIĆ (MUSTAFA) EMINA BUSOVAČA DIPL. PRAVNIK
  4. RAJIĆ (EMIL) ANA BUSOVAČA BA. KRIMINALISTIKE
  5. MEKIĆ (NAIM) EMIN BUSOVAČA MA. SAOBRAĆAJA I KOMUNIKACIJA
  6. 80 BEŠLIĆ(ALIJA)ISMIHANA BUSOVAČA DIPL.EKONOMIST
  7. KOLUH (BEŠIR) ENISA BUSOVAČA DIPL. SOC.PEDAG.
  8. HODŽIĆ (FAHRUDIN) MEVLUDIN BUSOVAČA BA.INŽ.MAŠINSTVA
  9. LUŠIJA (ALMIR) MUBINA BUSOVAČA DIPL. EKONOMISTA
  10. MERDAN (MIDHET) BELMIN BUSOVAČA BA.INŽ. MAŠINSTVA
  11. ŠEHOVIĆ (JUSUF) BELMA BUSOVAČA FAKULTET ISLAM.NAUKA – TEOLOG
  12. MERDAN (SUVAD) NIRVANA BUSOVAČA BA. KRIMINALISTIKE
  13. MUHIĆ(HAJRUDIN)EMINA BUSOVAČA DIPL.PRAVNIK
  14. JUREŠIĆ(IVICA)MARTINA BUSOVAČA DIPL.ING.POLJOPRIVREDE
  15. DURAK(AHMET)ASMIR BUSOVAČA DIPL.PRAVNIK
  16. BULJINA(FIKRET)SELMA BUSOVAČA PROF.BHS JEZIKA I KNJIŽ.
  17. PAŠIĆ(ADNAN)EDNA BUSOVAČA BA.PRAVA
  18. ĆOSIĆ (MIRKO) MARIJA BUSOVAČA BA. KRIMINALISTIKE
  19.  HAJDAREVIĆ (BESIM) BERINA BUSOVAČA MA. FARMACIJE

Kompletan spisak svih primljenih kandidata iz SBK Kantona možeta pogledati klikom na link LISTA_PRIMLJENIH_OSOBA_ZA_STRUČNO_OSPOSOBLJAVANJE_-_2020!

Pročitajte i ovo

Neđad Topalović iz Kiseljaka izabran za potpredsjednika Asocijacije mladih SDA u SBK

U Travniku je održana konstituirajuća-izborna skupština Asocijacije mladih SDA Srednjobosanskog kantona. Uz prisustvo svih članova …