Utorak , 23 Juna 2026

Brojni Fojničani klanjali dženazu Kemi Buniću na Vladićima

Danas je na Vladićima dženaza klanjana Bunić Kemi koji je preselio na Bolji svijet u 54. godini.

Vladići su selo u kojem više niko ne živi osim u ljetnoj sezoni, a stanovnici ovoga sela su se rasuli po bijelom svijetu.

Nažalost, jedina prilika za okupljanja su tužni trenuci pa su brojni nekadašnji stanovnici Vladića danas došli da posljednji put isprate svog Kemu.

Keno je bio dobra duša Fojnice i molimo Uzvišenog Allaha da mu oprosti grijehe i da ga uvede u Džennet.

FOTO: Ahmed Vuković

Pročitajte i ovo

Jesu li mafijaši dobijali diplomatske pasoše? Turković: Konaković ih je podijelio 300, imena krije kao “guja noge”

Bivša ministrica vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković zabrinula je bh. javnost informacijom da …