Ponedjeljak , 22 Juna 2026

FOJNICA: Poskok uživa u novembarskom suncu

Jučer je naš čitalac na lokaciji kod separacije na putu prema Otigošću fotografisao zmiju, najvjerovatnije poskoka, kako se izlažava na suncu.

Iako je novembar i već bi trebalo da se povuku u svoje jazbine, neobično oktobarsko-novembarsko vrijeme je izmamilo napolje i fojničke zmije.

Pročitajte i ovo

Na Bolji svijet je preselio HODŽIĆ (HUSO) SAMIR IZ FOJNICE

Na Bolji svijet je preselio HODŽIĆ (HUSO) SAMIR IZ FOJNICE. Preselio je na Ahiret u …