Subota , 13 Juna 2026

FOTO: Veliko druženje lovaca u Kiseljaku povodom kraja lovne sezone

Danas je u Miroševićima kod Kiseljaka održano lovačko sijelo i druženje, a povodom završetka zimske lovne sezone.

Lovci su uživali u prepričavanju priča, smijanju, ali i u rezimiranju ostvarenih rezultata tokom lovne sezone.

Prisutnima se obratio i kiseljački načelnik Mladen Mišurić-Ramljak koji je kazao da mu je zadovoljstvo biti na ovakvim druženjima te da će uvijek dati podršku zajedničkim aktivnostima.

Među lovcima je bio i generalni direktor BH Pošte Mirsad Mujić koji je po znat po svojoj ljubavi prema lovačkom sportu.

Do kasnih popodnevnih sati se druženje nastavilo uz muziku i razne vrte hrane i delicija.

Pročitajte i ovo

Mahala u Kreševu večeras uz Zmajeve: Organizirana fan zona za utakmicu Bosne i Hercegovine

U organizaciji Medžlis Islamske zajednice Kiseljak, večeras će na sportskom igralištu u Mahali u Kreševu …