

Iz Javnog komunalnog preduzeća “Šćona” u Fojnici su nam upravo javili da je problem sa onečišćenjem izvorišta riješen.
Kazali su da je voda ispravna za upotrebu te da nema potrebe da se voda više taloži i prokuhava.
PONEDJELJAK JE LJEPŠI UZ DOBRE PONUDE IZ ROBOTA! Nova sedmica donosi nove prilike za uštedu! …