fbpx
Ponedjeljak , Februar 17 2020
program 654x463

Večeras matura fojničkim srednjoškolcima

program 654x463

 program 654x463

Večeras naš grad ispraća novu generaciju maturanata SMŠ “Zijah Dizdarević”! Defile sa maturantima kreće ispred srednje škole u 19:00 i maturanti će kao i svih ovih godina prošetati našim gradom. Matursko večer, za naše maturante, je organizovano u velikoj sali hotela Reumal. Povodom ove svečanosti ispraćaja naših maturanata, opština Fojnica je organizirala i kulturno-zabavni program za sve goste Fojničane, ali i one koji će pohoditi naš grad ovim povodom. Program počinje u 19:30 na platou ispred Opštine.

Ovim putem apelujemo na sve roditelje, a posebno maturante da budu odgovorni prilikom proslave kako ne bi došlo do tragičnih slučajeva…

Pročitajte i ovo

Dva velika tržišna lidera, BH Telecom i BH Pošta, potpisali ugovor o saradnji

U Sarajevu je danas svečano potpisan ugovor o saradnji/posredovanju između BH Telecoma d.d. Sarajevo i …