fbpx
Ponedjeljak , Septembar 23 2019
program 654x463

Večeras matura fojničkim srednjoškolcima

program 654x463

 program 654x463

Večeras naš grad ispraća novu generaciju maturanata SMŠ “Zijah Dizdarević”! Defile sa maturantima kreće ispred srednje škole u 19:00 i maturanti će kao i svih ovih godina prošetati našim gradom. Matursko večer, za naše maturante, je organizovano u velikoj sali hotela Reumal. Povodom ove svečanosti ispraćaja naših maturanata, opština Fojnica je organizirala i kulturno-zabavni program za sve goste Fojničane, ali i one koji će pohoditi naš grad ovim povodom. Program počinje u 19:30 na platou ispred Opštine.

Ovim putem apelujemo na sve roditelje, a posebno maturante da budu odgovorni prilikom proslave kako ne bi došlo do tragičnih slučajeva…

Pročitajte i ovo

FOTO: Izgradnja kanalizacione mreže u Ormanovom Potoku

Stanovnici Ormanovog Potoka ovih dana, konačno, dobivaju kanalizacionu mrežu. Naime, u toku je druga faza …